Këngëtarja e njohur turke humb fëmijën gjatë shtatzënisë

Këngëtarja e njohur turke humb fëmijën gjatë shtatzënisë

15:56, 29/09/2020

Aktorja e njohur turke, Petek Dinçoz ka njoftuar ndjekësit e saj në Instagram për humbjen e fëmijës së saj. 

Këngëtarja 40-vjeçare ishte shtatzënë dhe po priste të bëhej nënë për herë të dytë nga martesa me biznesmenin Serkan Kodaloglu. Mirëpo për shkak të një problemi, Dinçoz e ka humbur fëmijën. 

"Kam humbur fëmijën tim, isha 2 muajshe e gjysmë, zemra e saj u ndal. Dëshira jonë e vetme ishte të rrisnim familjen tonë dhe ta bënim djalin tonë me motër.

Shpresoj që Zoti të na i bëjë më të lehtë dhimbjen mua dhe nënave që kalojnë një eksperiencë të tillë"./Syri.net/ 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco