Çfarë po ndodh mes çiftit Burak dhe Fahriye?! Aktori i sqaron të gjitha

Çfarë po ndodh mes çiftit Burak dhe Fahriye?! Aktori i sqaron të gjitha

13:57, 29/09/2020

Burak Ozçivit, i njohur ndryshe në Shqipëri si ‘Osmani’ bashkë më bashkëshorten e tij Fahriye, kanë qenë së fundmi në fokus të mediave dhe ndjekësve në lidhje me martesën e tyre.

Të shumta ishin dyshimet se mes çiftit egzistojnë probleme dhe se ato po shkojnë drejt ndarjes .

Mirëpo, mesa duket këto janë hedhur poshtë pasi Burak dhe Fahriye duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Pas lajmeve në media, Burak ka reaguar duke postuar në Instagram një video ku shfaqet me Fahriyen dhe djalin e tyre Karan teksa argëtohen në oborrin e shtëpisë.

Familja shfaqen të qeshur dhe krah videos Burak shkruan: “Kjo është gjendja në shtëpinë tonë”, duke treguar kështu se martesa e tyre po shkon më së miri.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bizim evin halleri??

A post shared by Burak O?zc?ivit (@burakozcivit) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco