Video/ Këngëtarja nga Kosova mer propozimin për martesë gjatë xhirimit të klipit

Video/ Këngëtarja nga Kosova mer propozimin për martesë gjatë xhirimit të klipit

13:00, 29/09/2020

Këngëtarja nga Kosova Rita Haziri, duket se po i jep fund beqarisë. Gjatë xhirimeve të klipit të fundit “Kto ndjenja” ajo është suprizuar nga i dashuri i saj Fidan Gashi me të cilin bashkëpunon dhe në muzikë.

I ulur në gjunjë , më një unazë në dorë,  ai i ka propozuar Ritës teksa stafi vazhdonte me xhirimet e videoklipit.

Është shumë e lëhtë të vihet re fytyra e suprizuar por edhe e lumtur e Ritës ndërkohë që merr këtë propozim.

“Moment kur zemra ndryshon rrahjet. Suprizë gjatë xhirimeve të ‘Kto Ndjenja", shkruan Rita krah videos së publikuar në rrjete sociale ku nuk kanë munguar urimet nga ndjekësit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco