Gruaja e Bieber shfaqet me bikine

Gruaja e Bieber shfaqet me bikine

10:58, 21/09/2020

Hailey Bieber ka ardhur me një postim të ri në Instagram.

E në Instagram, pos fotografisë, ka hedhur edhe video nga vendi piktoresk që pozoi, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, gjëja se çka mori vëmendje, është trupi i saj.

Hailey doli në bikine dhe rrjeti u ndez.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cozy weekend

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco