Sa pëlqime mori një foto e JLo-së me bikine?

Sa pëlqime mori një foto e JLo-së me bikine?

09:58, 21/09/2020

Mosha për të nuk nënkupton plakje.

JLo ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet se pozoi në perëndim të diellit, brenda në det, e veshur me vetëm me bikine, shkruan Syri Kosova.

Por, sa u pëlqye një imazh si ky?

Fotoja e JLo-së mori hiç më pak se 4 milionë pëlqime.

Kështu, këngëtarja dhe aktorja latine po tregon se çfarë influence ka në botë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacation vibes ???????? #SummerNights #SummerSunset ????: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco