‘Kafenë e dua si burrin’, Almeda tregon detaje nga Tolga

‘Kafenë e dua si burrin’, Almeda tregon detaje nga Tolga

09:39, 21/09/2020

Ua ka dhënë mundësinë ndjekësve që t’i parashtrojnë pyetje.

Almeda Abazi ka pranuar një të tillë, ku u pyet se a e përdorë sheqerin në kafe, shkruan Syri Kosova.

E përgjigja e saj ka qenë unike.

“Jo, kafen e dua si burrin. Të nxehtë dhe të fortë” janë fjalët e saj të shkruara me sarkazëm.

Pra, për Almedën, Tolga është i nxehtë dhe i fortë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco