Blerta Veseli zgjidhet 'Miss Universe Albania & Kosova'

Blerta Veseli zgjidhet 'Miss Universe Albania & Kosova'

23:03, 18/09/2020

Sonte u mbajt “Miss Universe Albania & Kosova”.

Në eventin që u transmetua në Klan Kosova dhe Vizion Plus, është zgjedhur më e bukura e Kosovës.

Kurorën e më të bukurës e ka fituar, Blerta Veseli e cila do të përfaqësojë Kosovën në spektaklin e bukurisë që do zhvillohet në tre mujorin e parë të 2021-ës shkaku i pandemisë.

Kujtojmë që mbrëmja u drejtua nga dy modelet e njohura shqiptare, Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit, bashkë me moderatorin Alaudin Hamitit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco