Madonna siç nuk e keni parë asnjëherë...

Madonna siç nuk e keni parë asnjëherë...

21:25, 23/05/2020

Këngëtarja 61-vjeçare e muzikës Madonna  ka publikuar një fotografi ku shihet gjendja e saj trupore në këtë moshë

Ajo këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram

"Dhe për secilin prej jush që ofendohen në çfarëdo mënyre nga kjo foto, atëherë dua t'ju bëj me dije se kam mbaruar me sukses Universitetin të Zero F * ^ ks Të dhënë." ka shkruar Madona
Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco