Ja ëmbëlsira që ka përgatitur Fjolla Morina

Ja ëmbëlsira që ka përgatitur Fjolla Morina

09:18, 09/04/2020

Po e tregon talentin e saj që e ka në kuzhinë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është aktive në publikimin e imazheve nga përditshmëria, shkruan Syri Kosova.

Tani më shumë se kurrë po vepron kështu pasi po ka kohë më shumë se para pandemisë.

Madje ajo ka treguar edhe aftësitë e saj në kuzhinë. Mbrëmjen e djeshme ka përgatitur ëmbëlsirë.

Mënyrën e përgatitjes e ka ndarë në tri postime dhe rezultati final duket të jetë shumë i mire.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco