Ndryshe dhe mjaft i veçantë, Noizy zbulon kuptimin e emrit të nipit të tij

Ndryshe dhe mjaft i veçantë, Noizy zbulon kuptimin e emrit të nipit të tij

22:31, 08/04/2020

Pak kohë më parë reperi i njohur, Noizy, u bë dajë për herë të dytë. Pas mbesës, në jetë erdhi nipi i tij, të cilin e pagëzuan me emrin Brygo. Ai ka shpjeguar së fundmi kuptimin e emrit mjaft të veçantë, me anë të një foto të vogëlushit.

Noizy ka treguar se Brygo është emër ilir. Edhe mbesa e tij e ka emrin Prayla, si një princeshë ilire. Ndaj familjarët kanë vendosur, që vogëlushët të marrin emrat e një princi dhe princeshe nga Durrësi në kohët ilire.

Image

View this post on Instagram

Brygo Blue ????

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco