Të kesh shikim të ‘rrezikshëm’… dhe të jesh seksi

Të kesh shikim të ‘rrezikshëm’… dhe të jesh seksi

15:55, 07/04/2020

Dana Hamm njihet për bukurinë e saj.

Por, modelja bukuroshe që numëron mbi 1.3 milionë ndjekës në Instagram, ka edhe një vecanti tjetër, e që është forma se si shikon, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi me një stil shumë seksi, sidomos në pah iu nxjerr gjoksi i saj bombastik.

E një imazh si ky, padyshim që u pëlqye shume.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Another day of lockdown with me ????

A post shared by Dana Hamm ???? (@danahammofficial) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco