Kejvina Kthella: “Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”

Kejvina Kthella: “Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”

08:36, 07/04/2020

Kejvina Kthella është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, dhe për këtë është e vetdijshme.

Ish-velina ka treguar edhe njëherë sa vetbesim ka përmes një postimi në Instagram.

Teksa ka përdorur një “filter” nga seriali manga japonez “Sailor Mooon” duke pozuar përpara pasqyrës, modelja e cila tani jeton në Los Anxhelos, ka ndarë dhe një thënie të personazhit kryesor, “Oh djalë! Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco