‘Arrestohet’ frizeri i VIP-ve Rizza, kjo është arsyeja

‘Arrestohet’ frizeri i VIP-ve Rizza, kjo është arsyeja

12:18, 06/04/2020

Ai është një nga berberët më të mirë shqiptarë.

Rizza, i cili njihet si edhe si frizeri i VIP-ve, ka hedhur foto e video interesante në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Në videon e hedhur, ai shihet se u ‘arrestua’ e kjo për shkak se ka sjell trendet e vitit 2040 në vitin 2020 ku jemi aktualisht, duke bërë kështu që të jetë një hap  para stilit të flokëve.

Padyshim, Riza njihet për sukeset e shumta në këtë fushë dhe për stilet unike që i bën, prandaj erdhi edhe deri te ky ‘arrestim’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Men's hair specialist (@rizza_hairsalon) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qishtut kur i’nxerrum trendet e 2040 n’2020 ????‍??????

A post shared by Men's hair specialist (@rizza_hairsalon) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco