Ish banori i Big Brother Albania 4 preket nga Coronavirusi

Ish banori i Big Brother Albania 4 preket nga Coronavirusi

22:12, 26/03/2020

Ka shkuar në 86 numri i të infektuarave me koronavirus në Kosovë.

Në mesin e tyre edhe ish-banori i “Big Brother Albania 4”, Petrit Bylykbashi.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Facebook, përmes të cilit ka kërkuara që të gjithë personat që kanë patur kontakt me të gjatë dy javë të fundit të konsultohen me mjekun dhe të iu nënshtrohen testeve.

Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco