Tika, pothuajse nudo në revistën ROMP

Tika, pothuajse nudo në revistën ROMP

21:31, 26/03/2020

Modelja shqiptare që jeton në SHBA, Tika Camaj ka bërë një fotosesion tepër të nxehtë për revistën ROMP

Modelja është në ballinën e kësaj reviste derisa shihet se ka treguar asetet e saj kryesore.

Në këto foto ajo ka posuar me një pelerinë ku ekspozon pothuajse tërë trupin e saj.

Modelja vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara në SHBA derisa shihet duke sfiluar për disa kompani mode dhe për revista të ndryshme. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco