FOTO/ Vdes ish-i dashuri i Jennifer Lopez

FOTO/ Vdes ish-i dashuri i Jennifer Lopez

21:36, 25/03/2020

Ish-i dashuri i Jennifer Lopez, David Cruy, ka vedkur.

Artistja ka qenë në lidhje me Cruz për 10 vite, pasi ata janë takuar në shkollën e mesme në vitin 1984.

Ata u ndanë në vitin 1994, pak para se Lopez të bëhej super e famshme dhe gjatë kohës sa ata ishin në lidhje, këngëtarja ka punuar si vallëtare.

Çifti janë fotografuar bashkë në shumë evente, në kohën kur ajo nuk ka qenë shumë e famshme.

Cruz ka vdekur në spital, në moshën 51 vjeçare, pas sëmundjes në zemër, por nuk janë bërë detajet tjera të ditura.

Lidhja e Lopez me Cruz ka zgjatur më shumë se tre martesat e saj të bëra bashkë.

Jennifer tani është e fejuar me legjendën e bejsbollit, Alex Rodriguez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco