Fotoja e Agnesës që tregon se jeta është e bukur

Fotoja e Agnesës që tregon se jeta është e bukur

19:08, 25/03/2020

Arritja e Coronavirusit në Kosovë dhe izolimi që disa ditë, ka  shkaktuar panik dhe ngacmim të psikologjisë njerëzore.

Por, Agnesa Vuthaj na ka treguar se jeta është e bukur, shkruan Syri Kosova.

Kështu u kuptua nga dy fotografitë që bukuroshja i  hodhi në Instagram.

Në foto ajo shihet duke qeshur dhe dukej tepër e bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco