Yllka preket nga vdekja e Lezës: Pusho e qetë gjyshe

Yllka preket nga vdekja e Lezës: Pusho e qetë gjyshe

15:58, 25/03/2020

Kanë pasur një lidhje shumë speciale.

Yllka Gashi dhe Leze Qena për shumë vite kanë aktruar në serialin e njëjtë, Familja Moderne, shkruan Syri Kosova.

E vdekja e aktores Qena, e ka prekur shumë Yllkën e cila Lezën e ka konsideruar si gjyshe, ashtu si e kishte edhe në seri.

Në Instagra, Yllka ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Lezën të  cilës ia la  një shkrim  emocional.

‘Pusho e qetë gjyshe! E hareshme, e buzëqeshun e e dashtun ki me mbetë gjithmonë! Falemnderit për krejt çka i dhurove Kosovës!’  shkroi Yllka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco