Këmbimi valutor 17 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Këmbimi valutor 17 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

08:36, 17/04/2023

Në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet me 102 lekë dhe do të shitet me 103 lekë.

Monedha evropiane në Shqipëri do të blihet me 112.4 lekë dhe do të shitet me 113 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.7 lekë dhe do të shitet me 114.7. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 128 lekë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco