Produktet e shtatë kompanive nga Kosova promovohen në Gjermani

Produktet e shtatë kompanive nga Kosova promovohen në Gjermani

10:06, 15/02/2023

Disa kompani nga Kosova nga data 14 shkurt po i promovojnë produktet e tyre në panairin e ushqimeve organike “BIOFACH 2023”, që po mbahet në Nuremberg të Gjermanisë, përcjell Syri net Kosova.

Në këtë panair përfaqësuesit e kompanive tona po zhvillojnë kontakte me pjesëmarrës dhe blerës potencial me qëllim të krijimit të kontakteve të bashkëpunimit si dhe të rritjes së prodhimit dhe eksportit.

Postimi:

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco