Euro më e “dobët” se kurrë në treg

Euro më e “dobët” se kurrë në treg

09:13, 17/04/2022

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan, blihet me 108.7 Lekë dhe shitet me 114.7 Lekë.

Euro blihet me 119.1 Lekë dhe shitet me 125.1 Lekë.

Paundi britanik blihet me 141.6 Lekë dhe shitet me 147.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 116.4 Lekë dhe shitet me 122.4 Lekë.
Dollari kanadez blihet me 85.4 Lekë dhe blihet me 91.4 Lekë.

Më poshtë po sjellim tabelën e këmbimit valutor sipas Credins Bank.

 
Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco