Ky është i besuari i Albin Kurtit në krye të Komisionit për rrugën 150 milionëshe

Ky është i besuari i Albin Kurtit në krye të Komisionit për rrugën 150 milionëshe

18:04, 27/10/2021

Zv.ministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi ka njoftuar se ai do të jetë udhëheqës i delegacionit ndërshtetëror për ndërtimin e rrugës Prizren - Tetovë që sot u votua në mbledhjen e qeverisë, shkruan Syri.net Kosova.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Durmishi përmes një postimi në Facebook, ku ka falënderuar kryeministrin dhe ministrin për besimin e dhënë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco