Hoti e jep lajmin e mirë, po përgatiten pagesat prej 170 eurove

Hoti e jep lajmin e mirë, po përgatiten pagesat prej 170 eurove

17:03, 06/08/2020

Kryeministri Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se janë duke u bërë përgatitjet për pagesat për punëtorët e mbetur të papunë, qiratë e ndërmarrje dhe familjet pa të ardhura, shkruan Syri.net Kosova.

Përmes një shkrimi në Facebook, Hoti gjithashtu ka thënë se janë duke e bërë planin e shpërndarjes së mjeteve për masat e rimëkëmbjes ekonomike, i cili plan do të miratohet në qeveri së shpejti.

Postimi i plotë:

Përmes Ministrisë së Financave dhe ministrive të linjës, po bëjmë përgatitjet për pagesat për punëtorët e mbetur të...

Posted by Avdullah Hoti on Thursday, August 6, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco