29 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

29 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

08:26, 02/10/2022

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 29 raste.

Deri tani janë shënuar 272,075 raste me këtë virus, janë shëruar 268,847 raste, si dhe kanë vdekur 3,199.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco