9 raste të reja me koronavirus për 24 orët e fundit

9 raste të reja me koronavirus për 24 orët e fundit

08:45, 01/10/2022

 Ministria e Shëndetësisë doli me njoftimin se janë edhe 36 raste janë aktive me koronavirus në Kosovë.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa janë regjistuar nëntë raste infektimi me COVID-19 dhe janë shëruar 10 pacientë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco