Del raporti, kjo është situata me COVID-19 në Kosovë

Del raporti, kjo është situata me COVID-19 në Kosovë

12:08, 15/05/2022

Ministria e Shëndetësisë njofton për 16 raste të reja me Covid-19 brenda 24 orëve dhe 27 qytetarë të shëruar. 

Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes. 

Në total numri i rasteve aktive është 328.

Njoftimi i plotë i MSH-së: 

Image
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco