Këngëtari i famshëm habit publikun: Infektohet për herë të dytë me Covid brenda një muaji!

Këngëtari i famshëm habit publikun: Infektohet për herë të dytë me Covid brenda një muaji!

10:41, 28/11/2021

Bryan Adams, këngëtari i famshëm ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë ai.

Ai shihet teksa po bën testin në një dhomë dhe nëpërmjet një postimi në Instagram shkruan:

 

“Sapo arrita në Milano dhe dola pozitiv për herë të dytë brenda një muaji, për COVID-19”, ka shkruar Adams, duke falënderuar me këtë rast fansat për mbështetjen që i kanë ofruar.

 

Kujtojmë se para tre javësh, Bryan rezultoi gjithashtu me Covid-19, ndërsa një përfaqësues i tij tha për “Billboard” se këngëtari ishte i vaksinuar dhe nuk pati simptoma të rënda të Covid-it.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco