Situata e rëndë/ 6 të vdekur dhe 275 raste të reja

Situata e rëndë/ 6 të vdekur dhe 275 raste të reja

16:24, 29/10/2020

Vazhdon situata e rëndë e koronavirusit në Shqipëri.

Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Shëndetësisë, 6 qyterarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit.

Gjithashtu janë shënuar edhe 275 raste të reja me koroavirus.

Vijon ...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco