Guvernatori i BSH Gent Sejko me Covid

Guvernatori i BSH Gent Sejko me Covid

15:14, 29/10/2020

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko konfirmohet Pozitiv me COVID- 19.

Më herët është konfirmuar pozitiv dhe ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku.

Vijon...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco