Doktori Visar Zekaj rezulton pozitiv, vetizolohet dhe ka një apel për qytetarët

Doktori Visar Zekaj rezulton pozitiv, vetizolohet dhe ka një apel për qytetarët

18:05, 09/07/2020

Edhe doktori Visar Zekaj, i cili është gastroenterolog, është prekur nga koronavirusi, shkruan Syri.net Kosova.

Lajmin Zekaj e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook.

Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco