Zbulohen 6 raste të reja me Covid-19, ja qyteti më i prekur sot

Zbulohen 6 raste të reja me Covid-19, ja qyteti më i prekur sot

21:56, 08/07/2020

Numri i rasteve me Covid sa vjen dhe shtohet në vendin tonë. Në orët e fundit 6 persona mësohet se kanë rezultuar me Covid-19 në qytetin e Kukësit, nga 36 testime.

Ndërkohë që nuk ka ende informacion lidhur mbi historikun e infeksionit.

Vetëm në këtë qark, sipas të dhënave të publikuara paraditen e sotme MSh rezulton të jenë të prekur 28 persona me Covid.

Ndërkohë që me numrin e konfirmuar në orët e fundit rastet me Covid në këtë rreth shkojnë 34.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco