VIDEO/ Një tjetër tërmet me fuqi 7.5 ballë godet Turqinë - ja pamjet tronditëse gjatë transmetimit direkt

VIDEO/ Një tjetër tërmet me fuqi 7.5 ballë godet Turqinë - ja pamjet tronditëse gjatë transmetimit direkt

11:59, 06/02/2023

Turqia u trondit sërish nga lëkundjet e tërmetit, ndërsa vetëm pak minuta më parë, rreth orës 11:24, është shënuar një tërmet 7.5 ballë.

Momenti është regjistruar nga kamerat, ndërsa siç shihet në këto pamje, një gazetar turk ka qenë në transmetim “live” në momentin e goditjes së fortë.

Në pamjet e rënda shihen një grup njerëzish që vrapojnë dhe bërtasin nga paniku.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco