Shqiptari grabit prostitutën në Gjermani

Shqiptari grabit prostitutën në Gjermani

17:00, 04/12/2022

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Gjermanisë, pasi grabiti një punonjëse seksi 21-vjeçare pasi kreu marrëdhënie seksuale me të.

Shqiptari e ka sulmuar fizikisht të renë dhe më pas i ka vjedhur 130 euro, raportojnë mediat e huaja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:40 në një ndërtesë në Leonhardstrasse.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco