Horror në Francë| Policia gjen dy foshnje të ngrira në frigorifer

Horror në Francë| Policia gjen dy foshnje të ngrira në frigorifer

18:18, 02/12/2022

Dy foshnje janë gjetur të ngrira në një frigorifer, në shtëpinë e një gruaje 41 vjeç në rajonin Vaucluse të Francës.

Sipas Prokurorit policia ra në gjurmët e e bebeve të ngrira pas një telefonate që mori mëngjesin e djeshëm nga një person i tretë. Mësohet se 41-vjeçarja, në shtëpinë e të cilës u gjetën bebet e ngrira është arrestuar nga policia franceze.

Autoritete vendase bëjnë me dije se për momentin është e pamundur të përcaktohet mosha apo gjinia e foshnjave të gjetura të ngrira, si dhe ndonjë lidhje e mundshme mes tyre apo gruas që mbahet nga policia. Raporti mes personit që ka lajmëruar policinë dhe gruas në paraburgim nuk është përcaktuar nga prokuroria.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco