Të shtëna me armë zjarri në Kurbin, shpallet në kërkim autori

Të shtëna me armë zjarri në Kurbin, shpallet në kërkim autori

19:59, 28/11/2022

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në Kurbin.

Burime bëjnë me dije se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë të paqarta ndërsa kanë nisur hetimet.

Policia e Kurbinit ka nisur kontrollet për të bërë të mundur kapjen e autorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco