VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm në një qendër tregtare në Armeni, viktima

13:14, 14/08/2022

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një qendër tregtare në Armeni.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se kanë mbetur të paktën 3 të vdekur.

Mediat e huaja shkruajnë se kanë mbetur ende persona të bllokuar nga flaka dhe nën rrënoja.

 

b

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco