Pamje tronditëse, derisa po mbante fjalim në një konferencë, vdes biznesmeni saudit (Video)

Pamje tronditëse, derisa po mbante fjalim në një konferencë, vdes biznesmeni saudit (Video)

22:41, 11/08/2022

Në një video tronditëse është kapur momenti kur një biznesmen u rrëzua në tokë dhe ka vdekur derisa po mbante një fjalim në një konferencë në Egjipt.

Muhammad Al-Qahtani, biznesmen saudit, po fliste në Konferencën Arabe-Afrikane në Kajro, ku gjatë fjalimit humb vetëdijen dhe bie me shpinë pas, raporton New York Post

Al-Qahtani ishte kryetar i bordit të “Al-Salam Holding” dhe thuhet se mbante një sërë postesh nderi si ambasador i vullnetit të mirë.

Shkaku i vdekjes së Al-Qahtanit ende nuk dihet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco