Aksident i frikshëm: Motoçiklisti amerikan duke ikur nga policia ‘fluturon’ në ajër dhe vdes në vend

Aksident i frikshëm: Motoçiklisti amerikan duke ikur nga policia ‘fluturon’ në ajër dhe vdes në vend

19:26, 23/01/2022

Një motoçiklist ka vdekur si pasojë e një përplasje të tmerrshme me një veturë që e hudhi në ajër, derisa po ikte nga policia në Los Angeles, transmeton Gazeta Metro.

Motoçiklisti dyshohet se kishte vjedhur mjetin dhe duke ikur nga policia po udhëtonte me shpejtësi jashtëzakonisht të lartë. Automjeti po ndiqej nga LAPD, i cili vuri në dukje se motoçikleta ishte vjedhur, kur ai u përplas kokë më kokë me një automjet tjetër duke bërë që motoçiklisti të “fluturonte” në ajër dhe të vdiste në vend.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco