Poston foto provokuese, habit prifti grek: Nuk është paradoksale

Poston foto provokuese, habit prifti grek: Nuk është paradoksale

07:56, 25/11/2021

Një prift nga Serres, Greqi ka bër bujë në mediat helene pasi ai postonte foto gjysmë i zhveshur në Instagram.

Në profilin e tij gjenden me dhjetra foto provokuese ku ai shfaqej gjysmë i zhveshur, me bluza rrjete ose me këmisha të hapura.

Në një intervistë për një radio në Selanik ai pohoi se ajo që bën nuk konosiderohet paradoksale dhe shpjegoi se pozon si model për të ndihmuar një pjestar të familjes së tij i cili është fotograf me profesion.

Megjithatë pasi çështja e tij u bë virale, prifti mbylli profiline e tij, i cili tashmë është i dukshëm vetëm për miqtë e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco