Horror në Francë, gjendet një burrë me kokë të prerë, autori me thikë arratiset

Horror në Francë, gjendet një burrë me kokë të prerë, autori me thikë arratiset

21:10, 20/10/2021

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Francë. Një burri iu gjet koka e prerë në qytetin e Bolen.

Policia ka nisur kërkimet për një të dyshuar, i cili konsiderohet si i rrezikshëm dhe është i pajisur me thikë, ndërsa aktualisht ndodhet në arrati.

Sipas AFP, rasti nuk ka lidhje me një sulm terrorist.

Policia ka shpërndarë një foto të autorit në Facebook, duke u bërë thirrje banorëve të mos i afrohen atij nëse e shohin dhe të telefonojnë autoritetet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco