Burri pret penisin e tij dhe e hedh në shkurre, policia në kërkim...

Burri pret penisin e tij dhe e hedh në shkurre, policia në kërkim...

12:28, 28/05/2020

Një ngjarje e çuditshme u regjistrua në juglindje të Berlinit, në Gjermani.

Sipas gazetës BILD, punonjësit e urgjencave gjetën në shkurre një person të gjakosur rëndë.

Ai u dërgua në spital, në gjendje të alkoolizuar. Mjekët thanë se kishin gjetur burrin, por jo penisin e tij.

Forcat e shpëtimit nisën kështu një kërkim për ‘mikun’ e humbur në shkurre. Sipas një dëshmitari, burri tha se e kishte prerë penisin dhe e kishte hedhur. Penisi nuk u gjet dot as pas një kërkimi të gjatë.

Burri tha se iu deshën tre tentativa derisa e preu plotësisht penisin.

Ai po trajtohet në spital. Mjekët nuk e përjashtojnë mundësinë që kjo të jetë një tentativë vetëvrasjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco