E shfaqur në mes të flakëve Klaudia Pepën do ta shohim në këtë televizion italian

E shfaqur në mes të flakëve Klaudia Pepën do ta shohim në këtë televizion italian

09:11, 07/11/2019

Muaj më parë balerina shqiptare Klaudia Pepa e cila po vazhdon karrierën e saj në shtetin fqinj Itali , lajmëroi se shumë shpejt mund ta shohim në kanalin prestigjioz ‘Mediaset’ .

Ajo përshëndeste nga studiot e Mediaset ku shfaqej në studio duke kërcyer, por pa zbuluar më shumë. 

Image

Dhe ditën e djeshme balerina me një foto të publikuar në Instagram ku shfaqej në mes të flakëve ajo ka shkruar:

“Muaji nëntor është muaji i zjarrit për mua, së shpejti do ju tregoj se në cilin program televiziv do më shihni”, ka shkruar Pepa krah fotos.

Ishte koha që balerina e talentuar shqiptare të bëhej pjesë e një produksioni italian!

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco