Disa filma dramë & histori që me siguri do të të pëlqejnë

Disa filma dramë & histori që me siguri do të të pëlqejnë

08:35, 02/06/2023

Nëse filmat dramë dhe histori janë të preferuarit e tu, apo nëse thjesht do të shohësh një të tillë, bëje save këtë listën:

"All Quiet on the Western Front"

"The Imitation Game"

"Little Women"

"Titanic"

"Schindler’s List"

"Sophie’s Choice"

"12 Years a Slave"

"Les Misérables"

"Dunkirk"

"Apollo 13"

"Malcolm X"

"The Big Short"

"The Theory of Everything"

"The Danish Girl"

"Jackie"

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco