'New York Times' në trupin e Angela Martinit (FOTO)

'New York Times' në trupin e Angela Martinit (FOTO)

11:23, 22/09/2022

Modelja Angela Martini është një nga femrat më të suksesshme dhe më të komentuara shqiptare.

Së fundmi, Angela është shfaqur me një “veshje” ndryshe nga herë të tjera.

Ajo ka vendosur që në sesionin e fundit t’i përdorë disa faqe të gazetës prestigjioze “New York Times” si fustan.

“Është koha për të marrë lajme të mira”, ka shkruar ajo në postimin në Instagram.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco