365 Days’ rikthehet zyrtarisht me filmin e tretĂ« dhe ka surpriza

365 Days’ rikthehet zyrtarisht me filmin e tretĂ« dhe ka surpriza

23:12, 09/08/2022

“The Next 365 Days” Ă«shtĂ« filmi i tretĂ« i “365 Days”, njĂ« seri filmash thriller erotikĂ«, me regji të Barbara Bialoeas dhe Tomasz Mandes.

Vazhdimi i “365 Days: This Day” bazohet nĂ« romanin e tretĂ« tĂ« njĂ« trilogjie nga Blanka Lipinska.

Filmi i tretë (dhe ndoshta i fundit) do të dalë në Netflix më 19 gusht.

Nga traileri, kuptohet se Laura Ă«shtĂ« gjallĂ« [?] – “Laura Ă«shtĂ« e pavdekshme nĂ« kĂ«tĂ« pikĂ«. BĂ«n aksident Ă«shtĂ« gjallĂ«, e gjuajnĂ« me plumba, pĂ«rsĂ«ri gjallĂ«â€, shkroi dikush nĂ« YouTube.

NĂ« kĂ«tĂ« pjesĂ« tĂ« tretĂ«, çifti Laura-Massimo pĂ«rpiqen tĂ« kapĂ«rcejnĂ« problemet me njĂ«ri-tjetrin, ndĂ«rsa Nacho kĂ«mbĂ«ngulĂ«s bĂ«n gjithçka pĂ«r t’i larguar ata.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco