Miriam Canit i ndodh e papritura, Alban Skënderaj bën njoftimin e rëndësishëm

Miriam Canit i ndodh e papritura, Alban Skënderaj bën njoftimin e rëndësishëm

11:40, 03/05/2022

Si shumë artistë dhe personazhe të tjerë, edhe këngëtarja e moderatorja Miriam Cani ka rënë pre e një sulmi kibernetik.

Ka qenë Alban Skënderaj, partneri i saj, ai i cili përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se llogaria e Instagramit të Miriamit është hakuar.

Sipas tij, të gjitha përmbajtjet në faqen e saj po i postojnë hacker-at.

Megjithatë këngëtari bën me dije se po punojnë që të rimarrin sa më shpejt që të jetë e mundur rrjetin e tyre social.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco