Prezantohet premiera e filmit 'Gjurmë pa shenjë'

Prezantohet premiera e filmit 'Gjurmë pa shenjë'

20:03, 07/02/2022

Filmi “Gjurmë pa shenjë” i zhanrit aksion, dramë dhe romancë me skenar e regji të Maksim Alidinit dhe drejtor fotografie Lorenc Pelushaj është prezantuar për herë të parë për dashamirësit e filmit.

Historia e filmit zë fill me ndarjen e dy të rinjve, që duheshin marrëzisht dhe kjo e vendos personazhin kryesor, Maksimin në një betejë për hakmarrje.

Filmi është xhiruar në Shqipëri, Kosovë, Itali dhe Zvicër.

Drejtori i fotografisë Lorenc Pelushaj, që ka ndjekur hap pas hapi gjithë procesin e punës ndihet i kënaqur me atë që kanë arritur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco