Jo një por dy këngë/ Ja surpriza e Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërgjonaj për publikun

Jo një por dy këngë/ Ja surpriza e Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërgjonaj për publikun

12:41, 03/12/2021

Flori Mumajesi dhe Anxhelina Hadërgjonaj, paralajmëruan këngën e re, por në fakt nuk bëhet fjalë për një.

Ata sapo kanë publikuar dy këngë me një titull “Anash & Doja”.

 

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë dhe rikthen Flori Mumajesin pas ‘Nina’, që u publikua gjatë kësaj vere.

Sigurisht, këngët janë shoqëruar me videoklip dhe dyshja duken mjaft bukur.

 

Anxhelina është shprehur se kjo është dhurata më e bukur që mund të merrte për ditëlindje, pasi dje festoi 29-vjetorin.

“Nuk mund të merrja dhuratë më të bukur për ditëlindje! Faleminderit @iamflorimumajesi që ke dhënë pjesë të shpirtit tënd në këto këngë që të dy ne i duam kaq shumë”, ka shkruar ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco