Publikohet traileri i komedisë romantike të Jennifer Lopez dhe Maluma

Publikohet traileri i komedisë romantike të Jennifer Lopez dhe Maluma

10:57, 19/11/2021

Jennifer Lopez i është rikthyer aktimit.

Artistja e njohur luan rolin kryesor në komedinë romantike ‘’Marry me’’ ku veten në aktrim do ta sfidojë edhe Maluma, me të cilën Lopez ka disa bashkëpunime muzikore.

 

Ditën e sotme është publikuar traileri i këtij filmi përmes së cilit shohim disa sekuenca nga filmi që pritet të ketë shikueshmëri të madhe.

‘’Marry me’’ pritet të publikohet me 14 shkurt 2022 në ditën e Shën Valentinit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco