'Ëndrrën realitet', Dwayne Joohnson, gati të bëhet 'James Bondi i ri'

'Ëndrrën realitet', Dwayne Joohnson, gati të bëhet 'James Bondi i ri'

21:45, 17/11/2021

Dwayne Johnson ka thënë se dëshiron të luajë James Bond-in e ardhshëm.

“Gjyshi im ishte një personazhi negativ në You Only Live Twice with Sean Connery”, tha Johnson për Esquire.

“Ishte shumë, shumë bukur. Dhe unë do të doja të ndjek hapat e tij dhe të jem Bondi i radhës. Unë nuk dua të jem një personazh negativ. Unë duhet të jem Bond.”

Gjyshi i Johnson, Peter Fanen Maivia, u shfaq në filmin e vitit 1967 “Living Only Twice” si një shërbyes i Spectre që u përpoq të vriste agjentin e famshëm me shpatë.

Daniel Craig ka hequr dorë nga ”licenca e tij e vrasjes’ në “It’s Not Time to Die” dhe që atëherë kanë qarkulluar spekulime se kush mund të jetë 007-i i ardhshëm.

Dwayne sigurisht që do të mund të merret me skenat e aksionit, por me siguri nuk do të hyjë në listën e ngushtë të kandidatëve sepse aktori amerikan nuk e ka luajtur kurrë Bondin, komentojnë mediat britanike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco